susipažinkime

Sveiki, aš esu Gabrielė – 27-erių metų skaitymo entuziastė. Nenoriu vaizduotis esanti labai protinga moteris, kuri skaito vien rimtus ir jos amžiui priimtinus, svarbių žmonių pripažintus, kūrinius. Į knygas žiūriu ne vien kaip į žinių šaltinį. Dažniausiai, man tai yra maloni pramoga. Ir tiek.

Ypatingai mėgstu fantastinę jaunimo literatūrą, distopiją. Knygose stengiuosi įžiūrėti pliusus, kartais pro pirštus praleidžiu logikos duobes. Stengiuosi nespręsti apie knygas iš viršelių. Nesu linkusi nuvertinti literatūros tipų, kurių paprasčiausiai nemėgstu. Neprijaučiu žmonėms,  griežtai kritikuojantiems kūrinius, kurie neatitiko jų asmeninių lūkesčių. Gyvenimas per trumpas, kad skaitytume nepatinkančias knygas.

Po truputį auginu savo asmeninę namų biblioteką. Mėgstu kaupti. Dievinų knygų kvapą, žvakes, kavą, spalvingas kojines. Keliauju ir fotografuoju. Kartais sueiliuoju vieną kitą posmelį (gal ir pasidalinsiu). Kuriu dar vieną tinklaraštį – http://gabrielejan.com/, kviečiu užsukti, kad laikui bėgant susipažintume artimiau.

Jei norite susisiekti asmeniškai, rašykite adresu info@gabrielejan.com
Facebook
 puslapis čia 🙂