Tamsioje tamsioje girioje

26-erių metų mergina Nora, po 10 metų nesimatymo, pakviečiama į savo buvusios draugės (dar mokyklos laikais) mergvakarį, bet į vestuves ne.  

Žinoma, mergina nenori sutikti. Negana, kad po šitiek metų, pakvietimas atrodo tikrai keistas – jos buvusi draugė, dėl kažkokios paslaptingos priežasties, Norai kelia daug neigiamų emocijų. Minima, kad  klasiokė mokykloje buvo didelė manipuliatorė, tačiau nieko tikslesnio.

Ir ką jūs galvojat? Vedama smalsumo Nora sutinka sudalyvauti mergvakaryje, kuris vyksta TAMSIOJE TAMSIOJE GIRIOJE pastatytame moderniame name, bet be moderniųjų laikų privalumo – mobilaus ryšio.

Name tvyro keista atmosfera, susirinkę švęsti žmonės menkai vieni kitus pažįsta. Jaučiasi įtampa. Itin keistai ir paslaptingai elgiasi geriausia būsimos nuotakos draugė, kuri mergvakarį ir organizavo. 

Nora sužino kodėl visi pakviesti į vestuves, išskyrus ją pačią. Priežastis nemaloni… Vėliau mergina pastebi paslaptingų ženklų, tarytum ją kas nors seka. Tačiau mergvakaris dar nesibaigė, nors nori išvykti, iš mandagumo mergina pasilieka dar vienai nakvynei.

Hmm… Pasakysiu taip – knyga įtraukia, norisi sužinoti kuo viskas pasibaigs iki tol, kol suvoki kokia ta knyga išties yra lengvai nuspėjama. 😀 Nenoriu rimtai vertinti pasakojimo, daug kas man jame užkliuvo ir atsiskyrė nuo realybės. Pagrindinė veikėja yra ITIN naivi. Viską būtų lengvai išsiaiškinus dar IKI to mergvakario ir jame būtų galėjus iš viso nedalyvauti.

BET nesakau, kad romanas iš esmės blogas. Toks lengvas POP’sas, vienam, arba keliems vakarams. Visai smagiai praleidau laiką. Niekaip neapleidžia įspūdis, kad patiktų PLL („Jaunosios melagės“) knygų, ar serialo gerbėjams.