Ydingas ratas

Tikėjausi psichologinio trilerio, nesitikėjau mistinio trilerio…

Nors be tos mistikos, tai neliktų ir visos istorijos. Man, tiesą sakant, visai patiko. Ir vistiek manau, kad knygos aprašymas galėtų būti išsamesnis, daug kas nemėgsta tokių paslaptingų/nerealių dalykėlių knygose. 🙂

Galvojau, kad knyga aprašys tiesiog intriguojantį meilės trikampį, kuris pasisuks netikėta linkme. Gavau kažką, ką sunku ir apibūdinti.

Keistuolė, aiškiai psichologinių problemų turinti žmona susidraugauja su vyro sekretore ir praktiškai pati siekia, kad šie taptų meilužiais. Moteris tarsi šnipė, žino viską, kas vyksta už uždarų durų, tarytum visur būtų pridėjusi sekimo įrangos.  Nuolat kartoja siekianti savo užsibrėžto tikslo, žaidžianti paslaptingą žaidimą, tik visai neaišku kokį, kokia jai iš viso to nauda. Ši veikėja, kai skaičiau knygą, rimtai mane baugino! 😅

Nemažai dalykų autorė Sarah Pinborough atskleidžia jau romano pradžioje, tačiau viską paaiškina tik keli paskutiniai skyriai.

Po knygos jaučiausi sutrikusi. Neveltui užsienyje reklamuojantys šiai knygai priskyrė grotažymę – #WTFthatEnding. Pabaiga… aš tiesiog be žodžių. 😀

Mano laikas, praleistas su šia knyga rankose, buvo tikrai smagus! Nors tie paskutiniai skyriai vos ne absurdiški.

LUIZA: Kai vyras ją paliko, mažametis sūnus tapo visu jos pasauliu, o psichiatro sekretorės darbas – vieninteliu būdu išsilaikyti. Viskas pasikeičia, kai ji susipažįsta su Deividu.

DEIVIDAS: Jaunas, sėkmingas ir žavus – Luiza negali patikėti, kad toks vyras galėtų į ją net žvilgterėti, juolab pajusti jai aistrą. Tačiau tada ji sutinka Adelę, Deivido žmoną, ir įvykių tėkmė šiurkščiai pakrypsta kita linkme.

ADELĖ: Veriančiai graži, elegantiška ir miela naujoji Luizos draugė atrodo tobula. Kol Adelė ir Deividas pakaitomis siekia Luizos dėmesio, jos mintis vis labiau apsėda ši nepažįstamųjų pora ir painus jų santykių raizginys.

Akivaizdu viena – Adelės ir Deivido santuoka yra iškreipta. Bet Luiza niekada nebūtų galėjusi nujausti, kaip iškreipta. Ir kaip toli žmogus gali nueiti, kad šitai nuslėptų.