Įkalinta tamsoje

Šios knygos, vos tik prisiminusi kaip greitai perskaičiau pirmąją jos dalį – Užkerėtas dvaras, be proto laukiau. Įkalinta tamsoje, pasirodo, dar geresnė!

Jau seniai neskaičiau knygos su tokiu pasimėgavimu. Nuolat palaikoma įtampa, netrūksta veiksmo, paslapčių, romantikos… Na, man čia netrūksta nieko. Gal kai kurių detalių net per daug, todėl neleiskite šios knygos skaityti savo mažamečiams vaikams. Siūlau perversti puslapius ir patikrinti, ar tos atvirai bei konkrečiai aprašomos meilės vietos yra tinkamos potencialiam skaitytojui. 😆 O paauglių, žinoma, nuo šios knygos jau niekas nesulaikys. Tik turėkit omeny, kad ši graži pasaka yra skirta suaugusiems.

Knyga iš arčiau supažindina su vaizduojamu magišku pasauliu ir jo istorija, vis labiau atsiskleidžia kiekvienas personažas. Kai kurios detalės, kaip Tetris, susijungia su pirmosios knygos piešiniais. Atrodo, kad ta pirmoji dalis buvo tik trumpa įžanga į tai, kas mūsų laukė ateityje. O ir tada jau buvo smagu skaityti! Su nekantrumu verčiau kiekvieną puslapį. Visus juos, 624, perskaičiau per tris vakarus.

Negalėjau ‘Įkalinta tamsoje’ knygai neskirti aukščiausio savo įvertinimo. Turbūt nesulauksiu trečiosios knygos lietuvių kalba. Pirksiu, ką tik pasirodžiusį, anglišką variantą. Nepamenu kada paskutinį kartą buvau taip įsitraukusi į kokią nors istoriją, kad pirmenybę skirčiau jos tęsiniui, o ne knygoms, kurios JAU guli ant mano lentynos. 😱