Laikų pabaiga

Susan Ee knygų serija Penryn ir laikų pabaiga mano galvoje pasižymėjo tuo, kad man vienodai patiko visos trys jos dalys. Paprastai turiu knygą favoritę, arbą knygą, kuri man patiko mažiausiai. Šiuo atveju, visos dalys buvo tikrai šaunios ir nė vienos negalėčiau kažkaip išskirti.

Knygos nėra storos, raidės gana didelės… 🙂 Visa trilogija gal būti vieno savaitgalio skaitinys atsipalaidavimui. 

Laikų pabaiga prasideda ta pačia scena, kuria užsibaigia antroji dalis. Visai smagu, lengva prisiminti, kur istoriją palikai, nereikia ieškoti ankstesnės knygos ir vartyti puslapių, kurie padėtų prisiminti, tai kas gi ten įvyko.

Labiausiai patikusi idėja buvo ta, kad pabaigoje, istorijos veikėjams angelams, tarsi įrodama, jog žmonių rasė iš esmės nėra tokia bloga ir susiskaldžiusi, kaip jiems pasirodė. Sakyčiau, net šiuo tuo pranašesnė už galingus karius, Dievo psiuntinius… 🙂

Ir… nežinau ką daugiau papasakoti, ko dar nerašiau savo nuomonėje/apžvalgoje apie pirmąsias dvi serijos dalis. Čia ir čia.

Knygos TIKRAI atrado savo vietą mano lentynoje tarp mylimiausių perskaitytų jaunimo literatūros kūrinių. Tikrai jos pasiilgsiu, gaila, kad negalima ATskaityti atgal. :))