Šturmas ir audra

Kiek skaičiau internete, daug kas rašė, jog jiems labiau patiko pirmoji serijos dalis. O man priešingai. ‘Šturmas ir audra’ man kėlė daugiau smalsumo ir apskritai… emocijų. 🤔

Gal ir nesimėgavau siužeto vingiais ir tuo, kaip antroje dalyje klostėsi veikėjų likimai (paskutiniai skyriai buvo kažkoks košmaras, bet įdomus košmaras:)), bet bent jau negalėjau nuspėti pabaigos. Ir dabar dar neįsivaizduoju kaip apskritai baigsis ši trilogija. O tai juk super geras ir ganėtinai retas dalykas, ar ne?

Galiu drąsiai rekomenduoti visiems, kurie skaitė pirmąją dalį. Nesugalvoju priežasties kodėl reikėtų nepabaigti to, ką pradėjome. Ypač puikūs skaitytojų atsiliepimai apie trečiąją knygą. Visi sako, kad pagaliau kiekviena detalė ten sugula į savo vietas. O tos atomazgos ir užbaigtumo aš labai labai laukiu.

Na ir ką, tikėkimės, kad greitai pasirodys paskutinė dalis. Galvoju, jei nebus išleista per artimiausius mėnesius, tikrai tęsinį pirksiu iš bookdepository.com.

Tarp kitko, su nedideliais defektais, iš pačios leidyklos šią (ir ankstesnę) dalį galite įsigyti vos už 3 eurus. Kas, palyginus, yra niekinė suma. Ar ir jūs pastebėjot kaip pabrango naujos knygos per paskutinius mėnesius? SIAUBAS. Turėti savo biblioteką namuose darosi vis brangesnis ir brangesnis malonumas. Čia ta nuoroda į pigesnes knygas.


‘Kirtę Tikrąją jūrą, persekiojami priešų, Alina su Malu ketina įsikurti nepažįstamoje žemėje, kur niekas nėra girdėjęs apie Saulės Kvietėją. Alina slepia savo tapatybę, tačiau ilgainiui negali pabėgti nuo praeities ir savo likimo. Darklingas išnyra iš Šešėlio kanjono įgijęs naują, siaubą keliančią galią ir apsėstas minties užimti Ravkos sostą.

Padedama kaperio Alina grįžta į kadaise paliktą šalį, pasiryžusi kovoti su Ravkos priešais. Dėl savo stiprėjančios galios ji vis labiau panyra į Darklingo magijos sūkurį ir tolsta nuo Malo. Alinai teks pasirinkti tarp savo šalies, galios ar meilės, kuri jai visuomet buvo kaip kelrodė žvaigždė besiartinančioje audroje.’